Za oknami už síce máme bielu prikrývku od perinbaby, ale my sme si v týchto dňoch pripomenuli hrejivé lúče jednej pestrej jesennej soboty :) Úsmev na tvárach nám totižto vyčaril list od našej spokojnej svadobnej dvojice Ľubky a Mariána, ktorí nám k nemu pripojili zopár krásnych svadobných fotografií. Zaujíma Vás ako ich jesenná svadba vyzerala? Ako prebiehali prípravy a ako na svoj veľký deň s odstupom času spomínajú? :) Neváhajte a prečítajte si celý rozhovor s Ľubkou a Mariánom :)

Pokračuj v čítaní

"Ubehlo už krásnych 6 rokov odkedy sa poznáme a preto bolo pre nás jasné, naša svadba sa bude konať v ten istý deň a na tom istom mieste, kde sme sa spoznali " Povedala mi Ivka a Radko pri našom prvom stretnutí. Veľmi som sa potešila, pretože tento dátum pripadal na jeden z letných júnových dní , ako stvorených na krásnu romantickú svadbu.

Ja ako svadobná organizátorka a dekoratérka milujem všetky Love story's :) A tentokrát to nebolo inak - Ivanku a Radka som musela vyspovedať :) Krásny, mladý pár, ktorý už od narodenia žije v jednom mestečku, kde aj pracuje a presne v tomto mestečku sa spoznali a chceli v ňom prežiť svoj veľký deň. Krásne, nie? :) Prečítajte si celý príbeh a pozrite si úžasné fotky z prekrásnej júnovej svadby:)

Čítať ďalej...