”Keď stále robíš len to, čo už doteraz vieš, ostaneš vždy len tým, kým dnes si.„

                                                                                                              Henry Ford

 

Práve tento citát ma priviedol k myšlienke priblížiť sa k Vám, budúcim nevestám a splniť si môj dávny sen.

Spoznávanie našej čarokrásnej krajiny, mojich milovaných Tatier, šteklenie chuťových pohárikov prostredníctvom kuchyne, predovšetkým tej francúzskej, rozličné odtiene farieb a tie najzaujímavejšie detaily. Všetky súčasti života ma napĺňajú novými nápadmi a prinášajú mi plnú hrsť inšpirácii. Pri plánovaní, či fotografovaní musí predsa všetko perfektne ladiť a nie vždy je jednoduché vytvoriť všetko, po čom naše srdcia túžia. Práve s týmto problémom chcem pomôcť všetkým bezradným nevestám, ktoré túžia po dokonalej svadbe.

Každý detail v prírode ma inšpiruje a preto je mojou veľkou vášňou práve rustic a vintage štýl, retro a takisto aj všetko s nádychom alpského bývania. Sú to dlhé roky skúseností v gastronómii, organizovanie banketov a spoločenských udalostí, ktoré mi otvorili cestu k nápadu otvoriť si vlastnú agentúru.

Mojím nevestám chcem ukázať nielen nové trendy a možnosti, ale aj samotnú krásu našej krajiny. Plánovanie akejkoľvek výzdoby, pre mňa nie je len o presnom počte dekorácií a umiestnení obrusov na stoly, ale mojím cieľom je spojiť štýl, farbu a vyžarovanie s osobnosťou mojích zákazníkov a vytvoriť tak jedinečnú tému, ktorá bude presne ušitá na mieru budúcim mladomanželom, či oslávencom.

Detaillove Vám zabezpečí originálnu a unikátnu svadobnú výzdobu, inšpirovanú Vaším príbehom lásky, prepracovnanú do najmenších detailov. Zaručujeme Vám, že Vaša svadobná výzdoba bude ušitá na Vaše miery a nikdy neurobíme jej kópiu :)

 

Naša ponuka

Ponúkame Vám čiastočnú alebo kompletnú svadobnú výzdobu na celom Slovensku.

Fascinujú Vás svadby pod holým nebom? Túžite vysloviť svoje "Áno" priamo pod holým nebom? Chcete, aby Vaša svadba, či narodeninová oslava bola výnimočná, plná kreativity a aby bola na úrovni zahraničných služieb? Ste na správnom mieste.

Spolupracujem nielen s tými najlepšími dodávateľmi, ale rovnako aj so špičkovými fotografmi, stylistkou, cukrárkou a nepoznáme slovo "Nie"! Sme tu pre tých, ktorí si chcú svoj deň D užiť naplno, bez starostí a stresu.

PLÁNUJETE SVADBU ZO ZAHRANIČIA? Vieme aké stresujúce to je. Keďže som to zažila na vlasnej koži, chcela by som budúce nevesty ušetriť tohto nepríjemného stresu. Preto Vám pomôžeme všetko naplánovať a taktiež za Vás všetko dôležite vybavíme. Špecializujeme sa aj na multi - kulti svadby a ponúkame koordináciu vo viacerých jazykoch. 

S mojou pomocou naplánujeme celý Váš deň do najmenšieho detailu a preto Vám s veľkou radosťou pomôžem nielen s organizovaním výzdoby ale takisto za Vás zistím všetky informácie o Vašom vysnívanom mieste obradu, reštaurácii, fotografoch, kameramanoch, či DJ-ovi.

Oslovili sme Vás? Tak nás neváhajte kontaktovať na: Táto e-mailová adresa je chránená pred spamovacími robotmi. Na jej zobrazenie potrebuješ mať nainštalovaný JavaScript. a nechajte si vypracovať nezáväznú cenovú kalkuláciu. 

s láskou, Vaša Detaillove

 

 

Spolupracujeme s: